Çertifikime

Çertifikime


Arredo Due edhte nje kompani e themeluar ne vitin 2001.Eksperienca jone prej 15-vitesh ne fushen e arredimit per bare,restorante,pasticeri,furra buke,supermarkete,dhoma frigoriferike etj na ben ne sot te ndjehemi krenar per rritjen e vazhdueshme dhe cilesore te produkteve dhe sherbimeve qe ne ofrojme.

Bashkepunimi me firmat me prestigjose europiane na mundeson ne te sjellim ne treg produkte me cilesi te larte dhe cmim konkurues.

Cilesia,cmimi dhe korrektesia eshte motivi yne .