Rreth nesh

 

Arredo Due është një kompani e themeluar ne vitin 2001.

Eksperienca jonë prej 15-vitesh në fushën e arredimit për bare,restorante,pasticeri,furra buke,supermarkete,dhoma frigoriferike etj na ben ne sot te ndjehemi krenar per rritjen e vazhdueshme dhe cilesore te produkteve dhe shërbimeve qe ne ofrojmë.
Bashkëpunimi me firmat më prestigjoze europiane na mundëson ne të sjellim në treg produkte me cilesi te lartë dhe cmim konkurues.Cilësia,cmimi dhe korrektësia është motivi ynë.